Harjoitusravit

Harjoitusravit

Tulokset 19.4.

 

Lähtö 1  Yhdistetty tasoitusajo 2100 m 1.40 => 2160 m 1.35

1.Gunslinger / Mika Seittu                2100m/1                               1.39,1x

2. Erehys / Esa Kolppanen               2160m/1                                1.36,6

3. Suutarin Tyttö/ Jaakko Jylhä         2100m/3                           1.40,0

4.Pihlajan Marja / Mikko Jutila           2100m/2                         1.40,7x

Tuutori / Jenna Jylkkä                                                                            hll

E.V. Igor / Pekka Honkanen                                                                 hll

Lähtö 2  Yhdistetty tasoitusajo 2100 m 2.00 ja B-ponit

1.Tuulentukka / Jaakko Jylhä                2100m/1                              2.00,5x

2.Tähen Liekki / Mika Seittu                  2100m/2                               2.01,4x

3. Stonespray Castanja / Iida Männistö  2100m/4                      2.11,1

Ricky Wee / Milja Latvakoski              2100m/3                                hll

 

Lähtö 3  Yhdistetty tasoitusajo 2100 m 1.30 => 2160 m 1.25

1. Papa Gallon / Panu Ahonen              2160m/3                             1.26,1

2.Fast Hero / Keijo Hakala                   2160m/1                               1.26,2

3. Mc Mentalist / Jorma Matalamäki      2160m/4                      1.27,5

4. Casanova Flight / Pekka Honkanen  2160m/2                       1.27,5

5. Pramia / Jenna Jylkkä                       2100m/1                               1.30,7

Youana Mesh / Eino Tuomi                2160m/5                                  hll

 

Lähtö 4  Yhdistetty tasoitusajo 2100 m 1.50

1.Sinola / Heikki Karjula                       2100m/3                                1.49,9

2.Tee Wee Lumoliinu / Panu Ahonen   2100m/4                         1.49,9

Lumi-Oosa / Esko Törmäkangas       2100m/1                                hlo

Lumi-Nelli / Keijo Hakala                   2100m/2                                   hll

 

Lähtö 5 A-Ponit tasoitusajo 1100 m

1. Skogsborgs Klarissa 1377 SH / Sara Taittonen 1160m/1      2.54,1x

2. Ponikujan Batman 212 SH / Juho Pyhälä   1140m/2                  2.57,8

3.Pavarotti /  Nina Honkanen                         1140m/1                         3.00,6

4. Casablanca / Veera Pyhälä                         1100m/1                          3.13,3

 

 

Lähtö 6  Yhdistetty tasoitusajo 2100 m 1.30 => 2160 m 1.25

1. Heart Star Boy / Matti Partanen        2160m/3                         1.26,7

2. Singel Fey / Jaakko Jylhä                 2160m/2                                 1.27,1x

3. .Rue De Roi / Pekka Honkanen         2160m/1                            1.28,0

4. Martsa / Heikki Karjula                      2100m/1                               1.30,8

5.Incredible Train / Panu Ahonen        2100m/2                             1.31,4

6. Ozzy Lee / Mika Seittu                      2100m/3                                 1.34,0

 

Lähtö 7  Lämminveriset tasoitusajo 2100 m 1.25  => 2140 m Vauhti vapaa => 2160 m Monte

1.Wilda Tigern Jack / Jaakko Jylhä        2140m/2                          1.22,2

2. Ettan / Pentti Rantala                           2140m/3                              1.22,3

3. Amaranth Artist / Eino Tuomi             2100m/1                           1.24,0

4. Diavolo / Panu Ahonen                      2100m/4                                 1.24,3

5. Callela Cashflow / Mika Seittu           2100m/3                             1.24,3

6. I`m Honey Heel / Keijo Hakala           2140m/4                             1.23,1

7. Slide to Third / Anette Antti-Roiko       2160m/1monte            1.23,6

8. Hamis Heartbreaker / Jorma Matalamäki 2140m/1                 1.23,6


 

Seuraavat harjoitusravit

Ke 23.5. klo 18.30